sobota, 30 maja 2020

O "zabawach" elit i naiwności "wyzwolonych" kobiet

Słuchałam dziś Sumlińskiego opowiadającego o Latkowskim. Wynika z tego, że to wyjątkowo cyniczny bandzior o bardzo tajemniczych powiązaniach, na ogół trzymający z władzą, . Sam fakt, że po odsiedzeniu wyroku za bardzo poważne przestępstwa,  natychmiast dostaje pracę w telewizji publicznej, powinien zapalać w mózgu wszystkie sygnały ostrzegawcze. Za pierwszego PiS-u ma program w telewizji, po zmianie władzy robi film, sugerujący, że Blida została zabita na zlecenie Ziobry.

Człowiek, który ma ewidentną trudność w ubieraniu myśli w poprawną polszczyznę, o zdolności logicznego prowadzenia wywodu nie wspominając, jest redaktorem naczelnym opiniotwórczego miesięcznika Wprost... On właśnie dostaje taśmy, które przyczyniły się do upadku PO-PSL. Wszyscy mogliśmy oglądać na YouTube jak ABW, czy cokolwiek to było, robi najazd na redakcję i usiłuje siłą zabrać mu laptop... Coś czuję, że film o jego drodze życiowej i nieoczekiwanej karierze w mediach byłby znacznie ciekawszy niż wszystkie dokumenty o pedofilach jakie zrobił...

Wracając jednak do sprawy osób nieletnich, a także pełnoletnich, usiłujących spieniężyć swoją urodę przypomniałam sobie tzw "dziewczyny z Dubaju", przypadek Karoliny Kaczorowskiej i Magdy Żuk.

Karolina Kaczorowska, 30- letnia modelka,w noc po imprezie urodzinowej popełnia w hotelu w Karpaczu bardzo charakterystyczne "samobójstwo", uprzednio wyprowadziwszy na spacer swojego pieska... Przy wyłączonym monitoringu, w zupełnej ciemności, wiesza się w łazience na kablu od prostownicy do włosów... Na YouTube można znaleźć rozmowę z byłym partnerem, jaką nagrała na komórkę na krótko przed śmiercią. Tekst jest mniej więcej taki (cytuję z pamięci):
- Kim ty k... jesteś? - pyta Karolina
- Jak to kim, twoim facetem - odpowiada Kamil P. (o ile dobrze pamiętam)
- Moim facetem? Chyba moim alfonsem - mówi wyraźnie podniesionym głosem dziewczyna
Kamil P. stwierdza dosyć spokojnie, że musiałaby to udowodnić
- Co mi powiedziałeś przed wyjazdem do Londynu - krzyczy - jedź dziwko (czy też szmato), rób lody i przywieź kasę! - i dalej w podobnym tonie.

Tenże Kamil P., z którym Karolina bawiła się na ostatniej imprezie, niedługo potem również popełnia "samobójstwo" w swoim mieszkaniu we Wrocławiu....

W kręgu znajomych Karoliny znajdował się także niejaki Markus W. (czemu on sam zaprzecza) lepiej znany ze sprawy Magdy Żuk. Twierdzi, że mieli się pobrać z Magdą na Florydzie (?!!!). Po jaki grzyb na Florydzie? Fryzjer i kosmetyczka z Wrocławia nie wiedzą już co robić z forsą, że muszą ciągnąć się na koniec świata, żeby wziąć ślub? No cóż, oboje są - o ile dobrze zrozumiałam - bywalcami klubu Grey, a wysportowana Magda, oprócz biegów i pływania, trenuje taniec na rurze... Jest szczupła i wysoka, na jakimś wczesnym nagraniu mówi o pragnieniu zostania modelką... W internecie wisi mnóstwo filmów jakie sobie nagrała z wyraźnym upodobaniem...  27- letnia dziewczyna robi prezent swojemu partnerowi w postaci wycieczki do Egiptu. On jednak nie może skorzystać, gdyż ważność paszportu wkrótce się kończy. Magda jedzie sama, dziwnie się zachowuje, żeby w końcu zrobić co? Tak, popełnić "samobójstwo" oczywiście! Prawie identyczna przygoda przytrafia się 29-letniej, anorektycznej modelce z Niemiec, byłej miss Saksonii Henriette Hoeme, o ile dobrze pamiętam...

Biuro detektywistyczne Lampart (o którym nic nie wiem) doszło do wniosku, że natura "partnerstwa" Magdy i Markusa była inna niż podaje się nam do wierzenia. Magda została sprzedana czy też wynajęta wpływowemu "biznesmenowi" Khaledowi El Ahmar do celów seksualnych. Czy sama o tym wiedziała, to już zupełnie inna kwestia. Mogła sądzić, że owszem jedzie na zarobek, ale jej praca będzie polegała na pokazach tańca na rurze, a na inne rzeczy może się zgodzić lub nie... Albo sądziła, że będzie miała do czynienia z jednym bogatym, przystojnym Arabem na poziomie, który potraktuje egzotyczną blond - piękność z należytym szacunkiem. Sytuacja ją przerosła, kiedy odurzoną narkotykami wożono ją od hotelu do hotelu, gdzie była gwałcona i poniżana przez wielu mężczyzn.

Hipoteza wydaje mi się prawdopodobna, zwłaszcza, że w sławnej "ostatniej rozmowie" Magdy z Markusem słychać głos arabskiego rezydenta relacjonującemu "kapitanowi Khaled" co dzieje się z jego "towarem" w sposób frywolny i wulgarny, jaskrawo kontrastujący z przerażeniem i udręką nieszczęsnej dziewczyny powtarzającej na przemian "zabierz mnie stąd" i "to nic nie da, ja już stąd nie wrócę"... Kumpel Markusa nagrywający rozmowę ostrzega po którymś kolejnym jego pytaniu "co ci zrobili?" "nie wyciągaj z niej, bo to nas obciąża..."

Jakie bywają upodobania "egzotycznych zleceniodawców", można dowiedzieć z książki "Dziewczyny z Dubaju", której niestety nie czytałam. O ile dobrze zrozumiałam z licznych wzmianek w internecie seks jednej białej piękności z 3 lub 4 arabami na raz, którzy jeszcze na nią sikają i srają nie należy do rzadkości. Skąd biorą chętne? Ano różne miejscowe celebrytki - jak np. córka znanego wokalisty grupy Lady Punk wraz z jego żoną - prowadzą rodzinny biznesik polegający na wyszukiwaniu towaru odpowiedniej jakości na konkursach miss tego lub owego, wśród uczestniczek programów typu Top Models i pomniejszych artystek estrady z aspiracjami. Czy te kobiety godzą się wprowadzone w błąd czy też świadome na co się piszą? Tego nie wiem.

Praca modelki na pokazach mody nie jest szczególnie lukratywna. O ile dobrze rozumiem polega ona na nieustannym chodzeniu na castingi,przeważnie na darmo. Czasem zdarza się dobry kontrakt, a po tym długo, długo nic... Toteż osoby chcące dobrze zarabiać muszą brać dodatkowe zlecenia, takie o jakich wspominała zmarła przedwcześnie Karolina Kaczorowska... Być może większość ludzi związanych z show biznesem tak dorabia na boku? Być może cała nasza "elita", która nas raz po raz poucza i strofuje, składa się z prostytutek, alfonsów, pedofili i zdrajców... Przypomina mi się KOD-owiec, chyba muzyk, z helikopterem na głowie, skazany na 6 lat za handel kobietami... Nie pamiętam jakiegokolwiek dystansowania się od tego osobnika w tym środowisku... Może to smutna norma? Wystarczy wspomnieć przykład naszego rodaka, który odniósł światowy sukces jako tenisista - Wojtka Fibaka - i wybitnego aktora hollywoodzkiego, znanego ze słusznych poglądów Roberta de Niro...

Pozostaje jeszcze pytanie dlaczego bogaci Arabowie zamawiają sobie Europejki w obowiązującym typie urody. Czyż nie mają u siebie powabnych kobiet wykonujących biegle taniec brzucha i przewracających bliskowschodnimi oczami, jakich nie ma żadna Europejka. Jaką atrakcją może być dla nich jakaś biała, płaska chudzina o słabych włosach i ze skłonnością do alergii? Wiele chętnych podobno odsyłają, gdyż są za bardzo "zrobione", a oni wolą naturalną urodę. Po co im ta naturalna uroda? Żeby ją poniżać w niewyobrażalnie obrzydliwy sposób? Z łatwością wierzę, że wiele gotowych na ten rodzaj prostytucji celebrytek oczekuje na coś w rodzaju płatnej adoracji i nie jest w stanie sobie nawet wyobrazić tego, co je czeka... Moja teoria głosi, że owi Arabowie mszczą się na białych kobietach za białych mężczyzn, ich dominację w świecie. Wybierają takie dziewczyny jakie uchodzą za piękności w Europie i USA. Ich własny gust nie ma nic do rzeczy. I na tych - jak im się wydaje najbardziej cenionych na zachodzie modelach - dopuszczają się rytualnego zbezczeszczenia... Wyzwolone zachodnie dziewczęta i młode kobiety zostają zniewolone za drobną opłatą i usunięte, kiedy stają się kłopotliwe. Może się to zdarzyć w Egipcie, ale również w Karpaczu lub Sopocie...Brak komentarzy:

Prześlij komentarz