czwartek, 29 października 2020

Wylew ohydy w przestrzeni publicznej

Zaczął się po orzeczeniu TK, że aborcja eugeniczna jest sprzeczna z polską konstytucją.  Dopiero po wybuchu szatańskiej wściekłości można było osądzić wagę tego kroku. Nie sądzę, żeby hordy niewyobrażalnie wulgarnej hołoty próbujące zakłócać msze i niszczące wszystko na swojej drodze (łącznie z tablicą upamiętniająca happeningi Pomarańczowej Alternatywy na Świdnickiej) działały spontanicznie. To najprawdopodobniej najemnicy Sorosa, hunwejbini rewolucji obyczajowej promowanej także przez UE. Nie są godni nawet splunięcia.

O wiele bardziej niepokojąca jest przedziwna bezradność państwa, paraliż służb i jawny bunt samorządów. Na stronie wrocławskiej artykuł reklamujący tzw strajk kobiet. Można się dowiedzieć kiedy spontanicznie spędzono młodzież szkolną, kiedy rektorzy szkół wyższych udzielili spontanicznych godzin rektorskich aby i studenci mogli się dołączyć i jak spontanicznie wziąć sobie wolne z pracy (poprzez oddanie krwi), żeby maszerować w spontanicznym tłumie. Nawet COVID 19 się owych demonstracji nie ima. Korki nieziemskie, a wieczorem zaczyna się blokowanie dróg i trąbienie. Wzmożona emisja spalin i koszmarny hałas pod oknami obywateli jakoś nie zagraża planecie i jej wrażliwemu klimatowi, który jak wiadomo już za kilka lat zakończy się katastrofą (i dlatego trzeba wszystkie chodniki poprzerabiać na ścieżki rowerowe). W rzeczonym artykule urocze wyjaśnienie "przepraszamy za utrudnienia, ale mamy rząd do obalenia". A ja myślałam, że chodzi o dzieci z zespołem Downa (że nie powinny żyć według demonstrantów)!!!

Wszędzie symbole nazistowskie (jak runy w kształcie błyskawicy - logo Hitlerjugend), a prezydent Sutryk - tak brzydzący się faszyzmem oślepł na oba  błękitne oczęta. Może i on jak mniejszość niemiecka z Gdańska ma już dość zwierzchnictwa Warszawy i chce w końcu jawnie dołączyć do Rzeszy? 

Samorząd lokalny na swojej oficjalnej stronie nawołuje do obalenia rządu zjednoczonej prawicy, która wygrała w powszechnych i demokratycznych wyborach przy rekordowej frekwencji!!! Dołączają się instytucje kultury i wyższe uczelnie finansowane z pieniędzy podatników, którzy w owych wyborach wypowiedzieli się jakiego rządu chcą!

Kaczyński wygłasza apel do obywateli, żeby bronili kościołów. Na szczęście wielu jest takich, którym nie trzeba tego dwa razy powtarzać. Jakież jest ich zdziwienie, kiedy policja zamiast zająć się agresywnymi napastnikami i wandalami aresztuje.... owych obrońców!!!

Co tu jest grane? Czy policja też jest kupiona przez Sorosa? Niejaka Marta Lempart w radiu TOK FM (a może Zet) jawnie grozi katolikom przemocą fizyczną, o zakłócaniu mszy nie wspominając. Co ona jeszcze robi na wolności?!!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz