Pokazywanie postów oznaczonych etykietą zjednoczenie Niemiec. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą zjednoczenie Niemiec. Pokaż wszystkie posty

piątek, 19 listopada 2021

Apel (bardzo) niszowej blogerki do państw członkowskich UE

Zwracam się do rządów i opinii publicznej państw członkowskich UE o ubezwłasnowolnienie państwa niemieckiego, gdyż w obecnym swym kształcie jest zagrożeniem dla istnienia wszystkich narodów Europy. Bardzo pochopna decyzja o zjednoczeniu Niemiec już przyniosła katastrofalne skutki dla całego kontynentu:

  1. Decyzja o budowie gazociągu Nordstream i Nordstream 2 uzależniła Europę od rosyjskiego gazu, czego skutki w postaci wzrostu cen tego paliwa już obserwujemy. O możliwości szantażowania przez Rosję nawet nie wspominam, bo jest to rzecz oczywista
  2. Idiotyczne pomysły o zielonych ładach mają na celu zrujnowanie gospodarek państw członkowskich i zmuszenie ich do kupowania niemieckich technologii jak np.wiatraki. Sterowani z Niemiec ekoterroryści protestują przeciwko użyciu węgla w mniejszych krajach, natomiast w Niemczech otwiera się nowe elektrownie zasilane tym surowcem.
  3. Stworzenie magnesu w postaci gigantycznych zasiłków dla muzułmańskich najeźdźców (zwanych przez niemiecką propagandę "uchodźcami") i otwarcie granic w 2015 bez żadnych konsultacji z państwami, przez których terytoria ten najazd się odbywał. Skutkiem destabilizacja, zniszczenia, ogromne koszty, chaos, terror i gwałty na europejskich kobietach.
  4. Bezprecedensowy atak na kraje, które się tej agresji opierają (jak  Węgry i Polska) rękami instytucji unijnych (wyrok TSUE w sprawie Węgier i atak na Polskę skoordynowany z wojną hybrydową na jej wschodniej granicy)
  5. Finansowanie agresora (Łukaszenki i Putina) nad głowami państw zaatakowanych (Polska, Litwa, Łotwa)
  6. Jednostronne zerwanie sankcji nałożonych na Łukaszenkę przez UE (bez żadnych konsultacji z zainteresowanymi stronami). Tchórzliwa, ustępliwa postawa wobec Putina i jego białoruskiego wasala  kontrastująca z jawną wrogością wobec (teoretycznie) sojuszników opierających się agresji. 

 

 Dlatego postuluję powrót do historycznego podziału ziem niemieckich na następujące jednostki:

Historia od średniowiecza do czasów najnowszych jasno pokazuje, że niemiecki sukces cywilizacyjny, techniczny, czy jak go zwał, po osiągnięciu pewnego pułapu wyradza się w destrukcyjne dla całego kontynentu szaleństwo. Widać to na przykładzie buntu Lutra, który był początkiem 2 stuleci wojen pod religijnym pretekstem, 2 wojen światowych i obecnego kryzysu Unii Europejskiej.

Jeżeli ta tykajaca bomba podłożona pod Europę nie zostanie w porę rozbrojona to tylko erupcja super wulkanu pod Laacher See może nas uratować.

niedziela, 25 lipca 2021

Krótko o rusko-niemieckiej rurze pobłogosławionej przez Bidena

Dziadzio Biden pobłogosławił rusko-niemiecką rurę. Na co ten baran liczy? Na wdzięczność szwabów i ruskich? Spodziewa się, że go poprą w rozgrywce z Chinami? Dlaczego mieliby coś takiego zrobić? Razem będą wystarczająco silni, żeby się na USA i ich zramolałego prezydenta wypiąć. 

Kiedy Niemcy mieli się zjednoczyć wszyscy widzieli niebezpieczeństwo i słusznie. Wszyscy przeciwnicy mieli rację. Zjednoczone Niemcy to dynamit podłożony pod Europę, a co dopiero Niemcy, którzy dorwą się do ruskich złóż. Niebezpieczeństwo dla Europy i świata zwielokrotnione do n-tej potęgi.

Ani Niemcy ani Ruscy nie marzą o przyjaźni z Ameryką, tylko chcą ją z Europy wysiudać.

Nigdy nie miałam dobrego zdania o naszych politykach i słusznie (jak widać), ale że w Ameryce jakiś straszny dziadunio i jego lewackie otoczenie może robić takie idiotyzmy? Gdzie owo sławne deep state myślące długofalowo o interesie USA?

Rzecz jest tajemnicza. Wygląda, że Ameryka zamierza popełnić spektakularne samobójstwo na oczach świata. Najpierw ekscesy pod szyldem BLM, potem niezupełnie regularny wybór sklerotyka na prezydenta. Kto tym steruje i jaki jest jego cel? A może wszystko wymknęło się komuś spod kontroli?

Boże, miej nas w swojej opiece i spraw by knowania głów pychą nadętych im samym przyniosły zgubę!